Jak snadno vydělávat peníze na internetu?

Zaregistrujte se, odpovídejte na placené průzkumy a vydělávejte pomocí smartphonu. Když se dostanete na naše stránky s průzkumy tgmpanel.cz, můžete začít vydělávat peníze ihned.

Jak začít?
První krok – registrace na naší webové stránce. Vyplňte základní informace, zejména Vaši e-mailovou adresu, datum narození a pohlaví. Nezapomínejte, že uvedené informace musí být pravdivé – to zajistí snadný tok informací a vydělaných peněz. Můžete se zaregistrovat na webové stránce panelu tgmpanel.cz nebo na portálu respondenta portal.tgmpanel.com

Jak snadno vydělávat peníze na internetu?

Druhý krok – potvrzení Vaší identity a registrace na webových stránkách. Na potvrzení zadaných údajů musíte kliknout na odkaz, který Vám bude odeslán na e-mail. Pokud nemůžete najít aktivační e-mail, nezapomeňte zkontrolovat složky Reklama a Spam.

To ensure that our emails go to your inbox and not to spam, please add to your contact list or address book.

Třetí krok vyžaduje několik minut Vašeho času na vyplnění profilu. Díky tomu Vám přidělí vhodné průzkumy, abyste neztráceli zbytečně čas na neefektivní výzkum. Mimo jiné vyplnění profilu Vám přinese body (každý bod si později vyměníte za peníze). Svůj profil můžete aktualizovat každých 6 měsíců.

Čtvrtý krok – počkat na průzkum. Když se objeví průzkum odpovídající vašemu profilu, dostanete oznámení na e-mail. Takže nikdy nezmeškáte možnost zvýšit svůj zůstatek na našem online panelu. Je to důležité kvůli tomu, že průzkumy po několika dnech (a někdy i několika hodinách) budou již neaktivní.

Pamatujte si, že neinformujeme o úplně všech průzkumech a některé oznámení se mohou ztratit v oceánu jiné korespondence, takže dobrým zvykem bude denně, například, při ranní kávě, přihlásit se na https://portal.tgmpanel.com a zkontrolovat, zda jsou tam nové průzkumy na vyplnění (zda, tedy, máte možnost vydělat nějaké peníze on-line).

Můžete také dostávat upozornění na nové průzkumy prostřednictvím WhatsApp, Facebook Messenger nebo doplňků Chrome (průzkumy se zobrazí rovnou v telefonu nebo na boční straně obrazovky počítače). Tyto možnosti můžete zapnout (a stejně snadno vypnout) v nastavení Vašeho osobního účtu na https://portal.tgmpanel.com.

Druhý krok – potvrzení Vaší identity a registrace na webových stránkách.

Pátý krok – vyplnění průzkumu. Nezapomeňte, že je třeba se zamyslet nad odpověďmi a odpovědět upřímně. Pamatujte si – Vaše práce s online průzkumy, Váš vklad v marketingový výzkum pro různé společnosti je velice důležitý. Na základě těchto průzkumů se dělají důležitá rozhodnutí, která mohou ovlivnit i Váš život. Nemusíte se obávat upřímně odpovědět, placené on-line průzkumy na našem panelu jsou zcela anonymní.

Po dokončení průzkumu můžeme zkontrolovat, kolik jsme vydělali. Panel TGM nabízí platbu za vyplněný průzkum v CZK a bodech (1 bod = 1 CZK). Pokud se zjistí, že nejste vhodným kandidátem na daný průzkum, dostanete 0.2 bodů za strávený čas (uzavřený průzkum, naplněna kvóta, jiný požadovaný profil respondenta atd.)

Šestý krok je nejkrásnější, protože zahrnuje přijetí platby. Nezapomeňte zkontrolovat minimální částku povolenou na převod. V případě Panel TGM se tato částka rovná 200 CZK na výplatu v českých korunách nebo 67 CZK v případě vyplacení bodů (některé průzkumy, v závislosti na klientu, jsou zaplacené v Kč, některé v bodech, které se později převedou na Kč).

Můžete také použít získanou částku na dobití svého telefonního účtu (pokud takový máte).

Třetí možnost je použít dárkové kódy Gcodes – více informací naleznete na adrese
app.gcodes.com.

Před první platbou musíte potvrdit své telefonní číslo – můžete jej přidat do svého profilu.

Nezapomeňte zkontrolovat minimální částku povolenou na převod. V případě Panel TGM se tato částka rovná 200 CZK na výplatu v českých korunách nebo 67 CZK v případě vyplacení bodů

Je to jednoduché, že?

Čas strávený na cestě do práce, do školy, na setkání nebo na přestávku na kávu stačí na to, abyste snadno a příjemně vydělali peníze. Několik minut denně strávených na průzkumy zvýší zůstatek na Vašem účtu.

Ale jak najít placené průzkumy?

Průzkumy, kterých reklama vyskakuje během surfování na internetu, není to, co hledáme. Ty jsou zdarma, a nic nepřinesou, jen promarněný čas.

Pokud chceme vydělat na průzkumech, musíme najít důvěryhodný panel na výzkumy, který nám zaručí platbu za průzkum, který vyplníme. V poslední době se objevilo mnoho takových online portálů. Který bych si měl vybrat? Měli byste samozřejmě vybrat ten, který se snadno používá, je čitelný a co je nejdůležitější, vyplácí peníze. Jako například tgmpanel.cz. Doporučujeme Vám se zaregistrovat.

TGM Research - mobile surveys

TGM Panel Czech je vlastnictvím společnosti TGM Research FZE, která se zabývá výzkumem celosvětového trhu. Žijeme v digitalizovaném světě. Využijme toho pro výzkum trhu. Staňte se členem naší mobilní společnosti.